Laat het ons weten als u bepaalde acties of bepaald gedrag wilt delen, waarvan u gelooft dat het niet in lijn ligt met de normen van onze Gedragscode
Stap 1 van 4
Dit is geen noodservice
Gebruik deze site niet om voorvallen te melden die een onmiddellijke bedreiging vormen voor eigendom of iemand in levensgevaar brengen. Het zou kunnen dat u op rapporten die via deze service worden ingediend niet onmiddellijk antwoord krijgt. Als u dringende assistentie nodig hebt, neem dan contact op met uw openbare noodhulpdiensten. Voor gebeurtenissen en verstorende voorvallen die ondersteuning vragen van het Incident Management Team van CCEP moet u uw lijnmanager en BU VP Legal op de hoogte brengen.
Selecteer het land waar u gesitueerd bent.
Online
Selecteer het land waarin het voorval zich heeft voorgedaan.
Selecteer de stad waarin het voorval zich heeft voorgedaan.
Selecteer de locatie waarop het voorval zich heeft voorgedaan.
Selecteer of je direct wilt rapporteren aan het centrale team van CCEP, aan het land of aan het Business Unit waarvoor je werkt. Let op: Als je denkt dat je probleem ernstig genoeg is en betrokkenheid van het centrale team van CCEP nodig heeft, kies dan het centrale team van CCEP. We moedigen aan om waar mogelijk de ernstigste kwesties van zorg te melden op het niveau van het centrale team van CCEP. Als u het centrale team van CCEP selecteert, wordt uw melding in eerste instantie beoordeeld door onze Chief Compliance Officer, VP Interne Audit en E&C Director, voordat deze wordt verzonden naar de respectieve lokale Code of Conduct-Commissie in uw land of Business Unit voor verdere evaluatie en onderzoek, indien nodig.
table
BEZIG MET LADEN
Klik op de "Doorgaan" knop om verder te gaan met het invullen van de melding.
NAVEX is geen noodservice. Als u zich zorgen maakt over een onmiddellijke bedreiging, neem dan contact op met uw noodhulpdiensten.
LET OP! Deze webpagina wordt gehost op de beveiligde servers van NAVEX en maakt geen deel uit van de website of het Intranet van Coca-Cola European Partners.