Ласкаво просимо на Лінію зі звітності щодо питань Етики і Відповідності

Говоріть!

В Кока-Кола Хелленік ми залежимо від довіри яку наші замовники і споживачі мають до нас. Ми всі маємо зобов'язання заробляти дану довіру кожен день. Наша репутація будується на нашому робочому місці і коли ми представляємо Кока-Кола Хелленік. Наші цінності вимагають від нас бути відкритими, справедливими і чесними, і діяти сумлінно. Всюди де ми працюємо ми виконуємо наші обіцянки і робимо те, що правильно, а не просто легше.

Керівництво Кока-Кола Хелленік підтримує і заохочує всіх звітувати про підозру потенційних порушень. Компанія не потерпить переслідування осіб, які звітують про потенційні порушення чесно.

Домашня сторінка Повідомлення від Управляючого Директора Питання, які часто задають Кодекс Ділової Поведінки Довідник з Дотримання Антикорупційної Політики Інші Політики Політика Компанії щодо здорового способу життя Політика в галузі якості, охорони навколишнього середовища, безпечності харчових продуктів, охорони праці та здоров'я Керівні принципи для постачальників, що співпрацюють з компанією Політика Компанії щодо захисту Прав Людини Sanctions policy
Слідувати