Securitas AB

Uzmanību! Šī vietne atrodas uz drošiem EthicsPoint serveriem un tā nav daļa no Securitas AB vietnes vai iekšējā tīkla.

Prezidenta un vadītāja
paziņojums

Magnus AhlqvistSecuritas darbība ir balstīta uz uzticēšanos.

Paceļot godīguma problēmu, Jūs palīdzat aizsargāt mūsu pamatvērtības un tādējādi arī Securitas zīmolu un visus iesaistītos – darbiniekus, akcionārus, klientus. Kā papildinājumu tam, lai vērstos pie Jūsu priekšnieka, vadītāja, vietējā Personāla daļas pārstāvja vai pie vietējā vai nodaļas jurista vai riska darbinieka, mēs esam izveidojuši 24/7 Integrity Line, lai Jūs varētu ziņot par savām bažām.

Securitas uzskata, ka atbildīga uzņēmējdarbība ir laba uzņēmējdarbība.

Magnus Ahlqvist
Securitas AB Prezidents un vadītājs

Securitas Vērtības un ētika:

To access the Securitas Integrity Reporting Policy: click here.

Lai piekļūtu Integrity Line pa tālruni: klikšķiniet šeit.

Parasti uzdotie jautājumi

  • Par kādām lietām es varu ziņot?

    Tas atkarīgs no tā, kurā valstī lieta notikusi. Kad ieiesiet sistēmā, redzēsiet pieejamās iespējas, par kādiem jautājumiem varat ziņot, jo var pastāvēt atšķirības starp valstīm.

  • Vai varu būt anonīms?

    Vairumā valstu ir iespējams ziņot anonīmi, bet mēs vēlamies iedrošināt Jūs izpaust savu vārdu. Izmeklēšana var tikt pabeigta ātrāk un efektīvāk, ja mums ir iespējams sazināties ar Jums tieši.

  • Kā es saņemšu atbildi uz savu ziņojumu?

    Kad ziņojat par kādu lietu pa Securitas Integrity Line, Jūs saņemat īpašu lietotāja vārdu un Jums tiek lūgts izvēlēties paroli. Jūs varat ieiet sistēmā jebkurā laikā, lai pārbaudītu paveikto, izmantojot Jūsu lietotāja vārdu un paroli. Jūs saņemsiet apstiprinājumu par to, ka Jūsu jautājums saņemts, 3-5 dienu laikā. Visi jautājumi tiks izmeklēti un Jūs saņemsiet attiecīgu atbildi.

Citi parasti uzdotie jautājumi...

Lai iesniegtu ziņojumu tiešsaistē:

Noklikšķiniet šeit, lai dotos atpakaļ

Lai iesniegtu ziņojumu:

Ziņojuma kods:
Parole:
 

Noklikšķiniet šeit, lai dotos atpakaļ

Lai sniegtu ziņojumu pa tālruni:

Noklikšķiniet šeit, lai dotos atpakaļ

Citi paziņošanas veidi

Ja Jums ir bažas, aicinām par tām paziņot Jūsu priekšniekam, vadītājam, vietējās Personāla daļas pārstāvim vai vietējam vai nodaļas juristam vai riska darbiniekam.

Pasts: Grupas KSA speciālists
Securitas AB
P.O. Box 12307
S-102 28 Stockholm
Zviedrija
E-pasts: integrity@securitas.com

Noklikšķiniet šeit, lai dotos atpakaļ

Mūsu pamatvērtību aizsargāšana sākas ar Jums

Securitas misija ir aizsargāt mājas, darba vietas un vietējās sabiedrības un mūsu darbība ir balstīta uz trim fundamentālām pamatvērtībām: Godīgums, modrība un izpalīdzība.

Mēs lepojamies ar saviem darbiniekiem un vēlamies, lai Jūs zinātu, ka Jūsu balss mūsu uzņēmumam ir svarīga. Mēs paļaujamies uz to, ka Jūs mums palīdzēsiet, izsakoties vienmēr, kad jebkāda situācija apdraud mūsu pamatvērtības, ētiku un mūsu reputāciju. Kad ziņojat par pārkāpumiem un bažām, Jūs sniedzat mums informāciju, kas nepieciešama situācijas izlabošanai. Tieši tāpēc mēs esam izveidojuši paziņošanas sistēmu mūsu darbiniekiem.

Šī interneta vietne ir pieejama 24 stundas diennaktī, septiņas dienas nedēļā, bet tā nav paredzēta vadības atbildības aizstāšanai, tā ir tikai papildinājums. Aicinām ziņot par savām bažām Jūsu priekšniekam, vadītājam, vietējās Personāla daļas pārstāvim vai vietējam vai nodaļas juristam vai riska darbiniekam. Mēs nodrošinām šo papildus sakaru kanālu, lai dotu Jums vēl kādu veidu, kā ziņot par savām bažām.

Lūdzu, izdariet izvēli augstāk, lai iesniegtu jaunu ziņojumu vai lai sekotu līdzi esošam ziņojumam, kas jau ticis iesniegts.

Securitas aizliedz jebkādu atriebību darbiniekiem, kuri labticīgi ziņojuši par savām bažām vai sūdzībām.

Jūs saņemsiet apstiprinājumu par to, ka Jūsu jautājums saņemts, 3-5 dienu laikā. Visi jautājumi tiks izmeklēti un Jūs saņemsiet attiecīgu atbildi.