DĖMESIO! Šis tinklapis saugomas saugiuose EthicsPoint serveriuose ir jis nėra Telia Company svetainės arba intraneto dalis.

Užtikriname atsakingą verslą ir žmogaus teisių apsaugą

Investuodama į svarbią infrastruktūrą ir teikdama ryšio paslaugas, „Telia Company“ tenkina vieną iš svarbiausių žmogaus poreikių – bendrauti. Be to, yra labai svarbu vykdyti veiklą atsakingai. Code of Responsible Business Conduct bei kitos įmonės politikos apibrėžia pagrindinius mūsų veiklos principus.

Mes skatiname savo darbuotojus, klientus, verslo partnerius ir kitas suinteresuotas šalis pranešti apie bet kokius susirūpinimą keliančius mūsų politikų nesilaikymo atvejus.

Jei esate darbuotojas, mes skatiname jus pranešti apie visus įvykius savo tiesioginiam vadovui ar Žmogiškųjų išteklių padaliniui. Tačiau, jei nenorite apie tai pranešti vadovui ar nesate darbuotojas, galite naudotis šia Skaidrumo linija. Naudodamiesi šia linija jūs galite pateikti pranešimus apie įtariamus įstatymų, „Telia Company“ politikų ir kitų etikos taisyklių pažeidimų atvejus. Jūs taip pat galite pranešti apie savo žmogaus teisių pažeidimus, jeigu tai susiję su „Telia Company“ veikla.

Jūsų pranešimai bus nagrinėjami konfidencialiai. „Telia Company“ draudžia bet kokius atsakomuosius veiksmus pranešimą pateikusio asmens atžvilgiu. Jūs gausite patvirtinimą per septynias dienas nuo pranešimo pateikimo. Visi gauti pranešimai bus ištirti ir jūs gausite atitinkamą atsakymą.

Daugiau informacijos pateikiama DUK.

Dėkojame už jūsų įsitraukimą. Savo atvirumu jūs prisidedate prie atsakingo verslo .

„EthicsPoint“ NĖRA skubios pagalbos iškvietimo tarnyba:
Nenaudokite šios svetainės norėdami pranešti apie įvykius, keliančius tiesioginę grėsmę gyvybei arba nuosavybei. Į pranešimus, pateiktus per šią sistemą, gali būti sureaguota ne iš karto. Jei jums reikalinga pagalba skubiu atveju, susisiekite su vietos atsakingomis institucijomis.