DĖMESIO! Šis tinklapis saugomas saugiuose EthicsPoint serveriuose ir jis nėra Telia Company svetainės arba intraneto dalis.
Spustelėkite čia, jei norite pateikti informacijos apie pažeidimą arba su užimtumu susijusią ataskaitą Pastebėtas netinkamas elgesys ar problemos, susijusios su politika ir elgesio kodeksu, jūsų darbu ar santykiais su vadovais ir bendradarbiais.

Pavyzdžiui: Pinigų plovimas, interesų konfliktas, dovanos ir svetingumas, kyšininkavimas, diskriminacija ar prastas vadovavimas
Spustelėkite čia, jei norite pranešti apie personalo ar fizinio saugumo incidentą Su asmenimis ir turtu susiję saugumo incidentai.

Pavyzdžiui: vagystė, apiplėšimas, smurtas, konfidencialios informacijos naudojimas arba atskleidimas, įmonės turtas, vidinis sukčiavimas.
Spustelėkite čia, jei norite pranešti apie visų tipų nelaimingus atsitikimus, incidentus ar pastebėtus dalykus, susijusius su sveikata ir sauga Visų tipų nelaimingi atsitikimai, incidentai ar pastebėjimai, susiję su sveikata ir sauga.

Pavyzdžiui:
Telia darbuotojų: nelaimingi atsitikimai darbe, kelionių metu, paslydimai ar griuvimas, nepalankios ergonominės sąlygos
Rangovų (Kontraktorių): nelaimingi atsitikimai statybvietėje, saugos pastebėjimai
Spustelėkite čia, jei norite pranešti apie telekomunikacijų sukčiavimą Praneškite apie telekomunikacijų sukčiavimą, nukreiptą prieš „Telia Company“ (t. y. išorinius tyčinius veiksmus, siekiant įgyti paslaugų ar prekių, neketinant už jas mokėti).

Šią formą gali naudoti tik darbuotojai.
Spustelėkite čia, jei norite pranešti apie IT ir informacijos saugumo incidentą Praneškite apie grėsmes ir išpuolius prieš kompiuterius ir kompiuterių tinklus, palaikančius „Telia Company“ verslo veiklą ir informacinius išteklius.

Šią formą gali naudoti tik darbuotojai.
Paspauskite čia, kad praneštumėte apie asmens duomenų apsaugos pažeidimus. Praneškite apie bet kokį įtariamą asmens duomenų apsaugos pažeidimą (įskaitant asmens, srauto ar turinio duomenis). Pavyzdžiui: neteisėtas asmens duomenų (pvz., vardo, buvimo vietos duomenų, SMS turinio) sunaikinimas, praradimas, atskleidimas ar pakeitimas.

Šią formą gali naudoti tik darbuotojai.

Netylėkite

Verslo sąžiningumas yra bendra atsakomybė, todėl elkitės teisingai ir praneškite mums, jei patyrėte arba pastebėjote elgesį, kuris, jūsų manymu, gali pažeisti vietos arba tarptautinę teisę, mūsų Atsakingo verslo kodeksą, mūsų tiekėjo kodeksą, „Telia Company“ vertybes, strategijas arba instrukcijas ar su mūsų veiksmais susijusias žmogaus teises. Skaidrumo linija yra „Telia Company“ kanalas, skirtas pranešti apie šiuos susirūpinimą keliančius aspektus.

Jei esate darbuotojas, apie bet kokius incidentus raginame pranešti tiesiogiai savo vadovui, vietos Žmogiškųjų išteklių padalinio darbuotojams arba vietos etikos ir atitikties užtikrinimo pareigūnui. Tačiau jei manote, kad negalite apie tai pranešti vadovui arba nesate darbuotojas, galite pasinaudoti skaidrumo linija. Dėl visų saugumo incidentų, sukčiavimo telekomunikacijų priemonėmis ir klausimų, susijusių su sveikata ir sauga, turite naudoti pirmiau pateiktą pranešimų teikimo kanalą, kad praneštumėte tinkamam padaliniui.

  • Pateikiant pranešimą jūsų bus paprašyta pateikti tapatybę įrodantį dokumentą, kad jūsų nusiskundimas būtų tvarkomas kuo veiksmingiau, tačiau bus priimami ir anoniminiai pranešimai. Sėkmingo tyrimo tikimybė yra didesnė, jei pasirinkote nurodyti savo tapatybę. Kuo daugiau informacijos galite pateikti, tuo geriau.
  • Pateikti pranešimai bus perduodami įgaliotiems bendrovės darbuotojams ir jums bus suteiktas unikalus pranešimo raktas bei slaptažodis, kad galėtumėte saugiai bendrauti su tyrėju.
  • Raginame reguliariai sekti, ar jūsų pranešime nėra tyrėjo pateiktų klausimų arba komentarų.

Visi pranešimai tvarkomi konfidencialiai ir juos pateikusius asmenis apsaugome nuo atsakomųjų veiksmų, jei pranešimas pateikiamas sąžiningai. Skaidrumo linija nėra skirta klientų skundams ar užklausoms, tokiais atvejais susisiekite su vietos prekės ženklo klientų aptarnavimo tarnyba.

Daugiau informacijos rasite DUK.

Dėkojame už jūsų įsitraukimą. Netylėdami prisidedate prie atsakingo verslo kūrimo.

TV4 Media" (TV4, C More, MTV) užsiima turinio kūrimu ir yra įpareigota užtikrinti informacijos šaltinių konfidencialumą. Dėl to „TV4 Media” turi savo atskirą „Skaidrumo liniją“, kuri nėra susijusi su „Telia Company“ „Skaidrumo linija“. Susirūpinimą keliančiais atvejais susijusiais su darbuotojais ir/arba verslo partneriais, t. y. turinio kūrimo įmonėmis, reiktų kreiptis šiais informavimo kanalais: www.tv4.se/vissla ar MTV intranetu.

„EthicsPoint“ NĖRA skubios pagalbos iškvietimo tarnyba:
Nenaudokite šios svetainės norėdami pranešti apie įvykius, keliančius tiesioginę grėsmę gyvybei arba nuosavybei. Į pranešimus, pateiktus per šią sistemą, gali būti sureaguota ne iš karto. Jei jums reikalinga pagalba skubiu atveju, susisiekite su vietos atsakingomis institucijomis.